بهینه سازی سئو

بهینه سازی سئو

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند.

بهینه سازی سئو

زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و این یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید.

بهینه سازی سئو وب سایت

 سئو را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ها دانست. این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد.

سئو فرآیند ساده‌ای نیست که به راحتی پیاده‌سازی نمی شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه‌ای و صبر است. موتور‌های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم‌های رتبه‌بندی خود غیر قابل پیش‌بینی هستند؛ بنابراین وظیفه مهندسین سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است.

چرا بهینه سازی برای موتورهای جستجو مفید می باشد.

برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت می کند.

۸۷ در صد تمام بینندگان شما از یک صفحه یک وضعیت دارند. ۹۱ در صد از کاربران اینترنت از موتورهای جستجو استفاده می کنند. طبق آخرین تحقیقات بیش از ۲۵۰ میلیون جستجو در روز در کشور انگلیس انجام می گیرد.

۷۳ در صد معاملات آنلاین به وسیله موتورهای جستجو آغاز می شود. ۵.۳ بیلیون از وب سایت با هم بر سر رقابت پول هستند، اما واقعیت این این است که فقط کسرهای از یک درصد به صفحه اول می رسند.

قیمت بهینه سازی سئو

برای برآورد کردن قیمت سئو سایت برای شما میبایست ابتدا شما عزیزان کلمات کلیدی مورد نظر را انتخاب کنید به همکاران ما این کلمات را بفرمایید و به نسبت تعداد کلمات کلیدی مورد نظر شما ، میزان رقابت و سختی این کلمات قیمت دقیق و البته زمان لازم برای رساندن وب سایت شما به صفحه اول گوگل را برآورد کنند.

زمان لازم برای بهینه سازی سئو

رسیدن به صفحه اول گوگل پروسه زمان بری هست و نمی توان انتظار داشت این پروسه را در یک هفته یا یک ماه انجام داد، شما برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید صبر داشته باشید حداقل زمان برای رسیدن به صفحه اول گوگل ۳ ماه و به نسبت برای کلمات با رقابت بیشتر تا ۱ سال هم امکان دارد به زمان احتیاج باشد.

شرکت سرای تجارت دیجیتال با عقد قرارداد رسمی با شما مشتریان عزیز ضمانت می کند که در مدت مشخص وب سایت شما را در کلمات کلیدی مشخص شده توسط شما به صفحه اول گوگل رسانده و باعث بالا رفتن چشم گیر بازدید کننده وب سایت شما می شود.

ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط در صورت موفق نبودن 

با ما تماس بگیرید:

تلفن دفتر : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷
موبایل: ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

 

کلمات جستجو شده مشابه با این مطلب

قیمت سئو سایت

سئو وب سایت

آموزش بهینه سازی سایت

بهینه سازی وب سایت seo

سئو رایگان

تعرفه سئو سایت

بهینه سازی سایت چیست؟

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مطلب
Author Rating
51star1star1star1star1star