خرید ممبر فیک تلگرام

خرید ممبر فیک تلگرام

چرا خرید ممبر فیک ؟ ممبر های فیک برای کانال های تازه تاسیس بسیار کارآمد هستند، کانال های تازه تاسیس در هنگام تبلیغات در دریافت ممبر واقعی تلگرام بسیار با مشکل روبرو می شوند، ممبرهای واقعی برای جوین شدن به یک کانال به تعداد ممبرهای آن کانال توجه بسیار می کنند و در صورت پایین بودن اعضا اکثرا به کانال اضافه نمی شوند، راه حل این مشکل برای این کانال ها خرید ممبر فیک می باشد. توضیحات تکمیلی در زیر به شما عزیزان ارائه می گردد.

**!!  تخفیف ویژه خرید ممبر فیک و آفلاین بمدت محدود!!  **

این ممبر های فیک حدود ۱۰ درصد ریزش دارند که ریزش آن ها را نیز بصورت رایگان جبران می کنیم.

خرید ممبر فیک کانال تلگرام

توجه داشته باشید که تعرفه زیر برای ممبر فیک کانال تلگرام می باشد، در صورتی که شما ممبر فیک گروه تلگرام می خواهید کمی قیمت ها متفاوت است که در صفحه پرداخت می توانید تعرفه خرید ممبر فیک گروه را نیز مشاهده کنید.

برای سفارش ممبر فیک کانال حتما میبایست کانال را عمومی کنید و آی دی کانال را برای اضافه کردن ممبر فیک ارسال کنید. ( آی دی کانال حتما با @ شروع می شود )

خرید ممبر فیک

اطمینان به ما برای خرید ممبر فیک :

وب سایت سئو فارسی زیر مجموعه شرکت سرای تجارت دیبا بوده که این شرکت دارای شماره ثبت رسمی آدرس ثبت شده می باشد و بیش از ۲ سال از فعالیت این شرکت در حوزه اینترنت و فناوری اطلاعات می گذرد.

وب سایت سئو فارسی بیش از ۱ سال فعالیت دارد، شما می توانید با وارد شدن به لینک زیر http://www.webconfs.com/web-tools/domain-age-tool عمر دامنه این وب سایت را بررسی کنید.

تمامی پرداخت های شما نیز فقط به شماره کارت مدیرعامل رسمی شرکت واریز می گردد. ( در صفحه روش های پرداخت آمده است )

آدرس دفتر: تهران – میدان رسالت – ابتدای خیابان مدنی پلاک ۱۳۵۹
۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ – ۷۷۴۹۲۳۹۷

آدرس رسمی دفتر : تهران – میدان سبلان – بلوار قدوسی – پلاک ۱۶۸

خرید ممبر فیک کانال تلگرام

برای انجام سفارشات ممبر فیک فقط آی دی کانال کفایت می کند و احتیاجی به لینک جوین یا مدیریت ما در کانال نیست.

خرید ممبر فیک

خرید ممبر فیک کانال تلگرام

معمولا برای ره اندازی کانال تلگرام لازم است تعدادی اعضای فیک به کانال اضافه کرد که در مراحل بعد که برای یک کانال تبلیغات انجام می شود ریزش کمتری را شاهد باشید.

اهمیت خرید ممبر فیک تلگرام

اکثر کاربرانی که عضو یک کانال می شوند به تعداد اعضای آن کانال اهمیت می دهند به همین منظور لازم است در ابتدای ایجاد یک کانال معمولا بین ۵ تا ۱۰ هزار ممبر فیک تلگرام خریداری شود.

خرید ممبر فیک ارزان

خرید ممبر فیک از ارزان ترین روش ها برای اضافه کردن ممبر به کانال می باشد. این ممبر ها فقط تعداد اعضای کانال شما را افزایش می دهند و به هیچ عنوان بازدید ندارند.

خرید ممبر فیک کانال تلگرام

تعرفه تصویر بالا فقط برای ممبر فیک کانال تلگرام می باشد و هزینه برای خرید ممبر فیک کانال تلگرام متفاوت می باشد.

برای انجام سفارش ممبر کانال فقط دادن آی دی کانال کفایت می کند، کانال را باید در حالت عمومی قرار دهید و آی دی را برای ما ارسال کنید. در ضمن احتیاج نیست که ما را مدیر کانال خود بکنید، فقط آی دی کانال از شما گرفته می شود و طی زمان ۱-۲ ساعت برای هر ۱ کا ممبر، تحویل داده می شود.

خرید ممبر فیک گروه تلگرام

هزینه خرید ممبر فیک گروه تلگرام برای هر ۱ کا ممبر ۲۵ هزار تومان می باشد. برای انجام سفارش نیز فقط لینک گروه کفایت می کند.

خرید ممبر فیک تلگرام ارزان

ممبر های فیک معمولا هیچ ریزشی ندارند و اگر شما مشاهده می کنید که ممبرهایی که بعضی همکاران به شما ارائه می کنند بعنوان ممبر فیک و ریزش دارند بدلیل این است که این دسته از همکاران از نرم افزارهای ممبر گیر استفاده می کنند که معمولا استفاده کننده های این نرم افزارها خود صاحبان کانال ها هستند و این باعث ریزش بعد از ۲-۳ روز از سفارش شما می شود.

خرید ممبر فیک بدون ریزش

اکثر این اعضا از شماره های مجازی استفاده می کنند تا عضو کانال ها شوند به همین دلیل اکثر این اعضا ریزش ندارند. ریزش ممبرهایی که ما به مشتریان خود اضافه می کنیم کمتر از ۵ درصد هست یعنی در صورت خرید ۱۰۰۰ ممبر فیک ازما حداکثر پس از گذشت ۱ ماه ۵۰ نفر می باشد.

خرید ممبر فیک گروه

تعرفه خرید ممبر فیک گروه با کانال متفاوت است، این تعرفه برای خرید ۱۰۰۰ عضو فیک گروه ۲۵ هزار تومان می باشد.

۱۰۰ ممبر فیک رایگان

مشتریان عزیز با سفارش دادن ۱ کا ممبر فیک بعنوان هدیه ۱۰۰ ممبر فیک رایگان دریافت می کنند.

 خرید ممبر فیک برای کانال تلگرام

معمولا کانال های تازه تاسیس مجبور به استفاده ممبر فیک برای راه اندازی کانال خود هستند، زیرا در هنگام تبلیغات یک کانال کاربران برای عضو شدن به یک کانال حتما تعداد اعضای آن کانال را در نظر می گیرند.

فروش ممبر فیک

فروش ممبر فیک بدون ریزش و تحویل در کمترین زمان ممکن. برای سفارش با ما در ارتباط باشید. تمامی ممبرهای فیک با استفاده از شماره های مجازی هستند با کمترین ریزش ممکن

لطف می کنید برای ثبت سفارش به تلگرام خط ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ پیغام ارسال کنید.

خرید ممبر فیک تلگرام در کمترین زمان ممکن

سفارشات زیر ۵ کا در کمتر از ۱۲ ساعت تحویل داده می شود

سفارشات ممبر فیک هر ۱ کا یا ۱۰۰۰ ممبر تقریبا ۱-۲ ساعت زمان می برد، سفارش های کمتر از ۵ کا در همان روز سفارش انجام می شود و سفارشات بالای این مقدار حداکثر در ۲۴ ساعت انجام می شود.

سفارشات ممبرهای واقعی تلگرام معمولا زمان بیشتری می برد، زمان انجام سفارشات ممبر اد اجباری و ممبر با روش پاپ آپ نوتیفیکیشن حداقل زمان انجام سفارش ۱۲ ساعت و حداکثر آن ۳۶ ساعت می باشد.

در این نوع سفارشات بدلیل طولانی بودن صف سفارشات زمان بیشتری می برد تا نوبت به سفارش شما برسد به همین دلیل زمان تحویل دادن این سفارشات طولانی تر بوده.

برای سفارشات اد اجباری و پاپ آپ برای انجام سفارش باید لینک جوین را برای ما ارسال کنید، برای بدست آوردن لینک جوین کانال باید، کانال تلگرام مورد نظر را به حالت پرایوت یا خصوصی تغییر دهید ، پس از تغییر تلگرام یک لینک به شما میدهد که آن لینک جوین مورد نیاز ماست، پس از بدست آوردن لینک جوین، کانال را به حالت اولیه ( عمومی یا پابلیک ) برگردانید تا نام کانال شما را نگیرند.

برای آموزش بدست آوردن لینک جوین از کانال تلگرام می توانید همین متن را در گوگل جستجو کنید و آموزش تصویری آن را مشاهده کنید.

 


برای دریافت نرم افزار افزایش ممبر تلگرام میتوانید از لینک زیر استفاده کنید

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.telegram.member.adder

نرم افزارهای منتشر شده دیگر توسط شرکت سرای تجارت دیبا:

نرم افزار بسیار کاربردی مدیریت فایل با امکانات فوق العاده

https://play.google.com/store/apps/details?id=siahgosh.file.manager.master

بازی ۲۰۴۸

https://play.google.com/store/apps/details?id=siahgosh.game.a2048

آموزش ابتدایی ریاضی

https://play.google.com/store/apps/details?id=siahgosh.business.math_add_sub

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مطلب
Author Rating
51star1star1star1star1star