خرید ممبر

خرید ممبر

وب سایت سئو فارسی : در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در زمینه خرید ممبر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا با اطلاعات بیشتری جهت خرید ممبر و افزایش ممبر های کانال یا گروه تلگرام خود اقدام کنید .

یکی از دغدغه های اصلی مدیران کانال ها و گروه تلگرامی تعداد بازدید های پست هایی که در کانال خود قرار می دهند و تعداد ممبر های کانال و یا گروه خود است که برای حل این مشکل روی به تبلیغات در کانال های دیگر یا خرید ممبر تلگرام  می کنند. که این روش ها نیز خود چند نوع دارد که در ادامه مقاله به آن ها خواهیم پرداخت.

خرید ممبر

تعرفه خرید ممبر ارزان

خرید ممبر واقعی و فیک

روش هایی که به خرید ممبر تلگرام مربوط می شود به این ترتیب است . ممبر فیک ، پاپ آپ ، اد اجباری این روش ها هرکدام قیمت های متفاوت و بازده ای ها متفاوت را به همراه دارد اما باید این مطلب را نیز خدمت شما عرض کنیم که خرید ممبر برای کانال ها یا گروه هایی که به تازگی باز شده اند باید در ابتدا مقداری ممبر فیک برای بالا بردن تعداد ممبر ها تهیه کنند و بعد از این که آمار ممبر های کانال به تعداد مطلوبی رسید بعد از آن اقدام به خرید عضو به صورت پاپ آپ یا به صورت اد اجباری کنند.

تعرفه خرید ممبر واقعی

خرید ممبر فیک

دلیل اینکه باید در ابتدا مقداری ممبر فیک تهیه کنید نیز این موضوع است که اگر با همان تعداد ۲۰۰ یا ۳۰۰ نفری اقدام به تبلیغات برای کانال یا همان خرید عضو کنید بازده خوبی برای شما به همراه نخواهد داشت تعداد ممبر ها باید به گونه ای باشد که زمانی ممبر واقعی از طریق پاپ آپ یا اد اجباری به کانال شما وارد شود راغب به ماندن در کانال شما و دیدن پست های شما شود .

فروش ممبر فیک تلگرام

ناگفته نماند ممبر فیک برای کانال شما بازدیدی را به همراه نخواهد داشت و تنها تعداد ممبر های شما را بالا می برد ، در واقع ممبر فیک همان ممبر های آفلاین هستند که نه ریزشی برای شما به همراه دارند و نه بازدیدی را برای پست هایی که در کانال خود قرار می دهید برای شما به همراه دارند و تنها برای شما تعداد ممبر های کانال را بالا برده تا بعد از خرید ممبر واقعی و با ورود کاربران تازه بازده خوبی برای شما داشته باشند و تعداد کم ممبر های کانال باعث ریزش ممبر ها نشود .

خرید ممبر واقعی

نکته بسیار مهم این است که شما اطلاع داشته باشید ممبر واقعی در هر صورت ریزش دارد و کم و زیاد شدن این ریزش به فعالیت شما در کانال بستگی دارد و ما هیچ ضمانتی و همچنین هیچ مسئولیتی در هنگام ریزش ممبرهای واقعی کانال یا گروه شما نداریم.

خرید ممبر پاپ آپ : در این روش تبلیغ کانال شما بصورت پاپ آپ در نرم افزارهای نصب شده در تلفن های همراه هوشمند مشتریان به نمایش در می آید و کاربران با کلیک بر روی تبلیغ شما وارد کانال شده و در صورت تمایل به کانال شما جوین می شوند.

خرید ممبر با روش اد اجباری :  در این روش کاربران به واسطه نرم افزاهایی که در سیستم خود نصب کرده اند بصورتی که هیچ اطلاعی ندارند به کانال اضافه می شوند.

تعرفه خرید ممبر اد اجباری

سوالات متداول در زمینه خرید ممبر :

سوالتی که شما عزیزان در زمینه خرید ممبر از ما داشتید عبارت است از ؛

خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان ، ممبر واقعی تلگرام رایگان ، ممبر تلگرام چیست ، افزایش ممبر تلگرام ، خرید ممبر واقعی ارزان ، خرید ممبر واقعی گروه تلگرام ، خرید ممبر گروه ، خرید ممبر گروه ، خرید ممبر تلگرام رایگان و … که در مقاله های بعدی به تک تک این موضوعات و عناوین خواهیم پرداخت.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star