ریپورتاژ آگهی ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

خرید ریپورتاژ آگهی

ریپورتاژ چیست؟ ( معنی ریپورتاژ )

سئو فارسی : رپرتاژ آگهی (به انگلیسی: Advertorial) به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفه به آنها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است.

اصطلاح رپرتاژ آگهی برای اولین بار در سال ۱۹۴۵۵ به ادبیات انتقادی رسانه‌ها اضافه شد. به دلیل اعتماد به مخاطبان به رسانه‌ها، رپرتاژ آگهی‌ها بسیار موثرند و به همین دلیل در کشورهای پیشرفته قوانین بسیار سختی علیه رپرتاژ آگهی‌ها تصویب شده و می‌شود. دیوان بین‌المللی تجارتدر قانون آگهی‌های خود که در سال ۱۹۹۷ به تصویب رسانده خواهان مشخص کردن تبلیغات می‌شود تا مخاطبان قادر به تشخیص آن شوند.

منبع : ویکی پدیا

خرید ریپورتاژ خبری ارزان ( رپرتاژ خبری ارزان)

ریپورتاژ های خبری معمولا هزینه های بالایی دارند ولی شرکت سرای تجارت دیبا- سئو فارسی یک پیشنهاد فوق العاده برای شما عزیزان دارد. شما می توانید با هزینه های خیلی کم در سایت های خبری صنعتی زیر ریپورتاژ آگهی انجام دهید و بازخورد آن را مشاهده فرمایید.

اگر تمایل به ریپورتاژ خبری ارزان در تمامی سایت های زیر را دارید ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم، فقط با مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ تومان می توانید بصورت یکجا در تمامی سایت های خبری زیر ریپورتاژ آگهی با تعداد حداکثر ۲۰ لینک فالو را داشته باشید.

برای سفارش با شماره ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس حاصل فرمایید.

ریپورتاژ آگهی رایگان ( رپرتاژ آگهی رایگان )

عزیزانی که تمایل به ریپورتاژ آگهی رایگان دارند می توانند به سایت business247.ir مراجعه فرمایند و بصورت رایگان یک آگهی لینکدار رایگان ثبت کنند. در این وب سایت مراحل ثبت آگهی کاملا رایگان می باشد.

رپرتاژ خبری چیست؟

ریپرتاژ خبری به معنی این است که شما تبلیغ و آگهی خود را بصورت یک خبر به بیننده یا خواننده نشان دهید، البته در کشورهای پیشرفته چنین است که وقتی یک خبر انتشار پیدا می کند باید برای خواننده مشخص باشد که این اطلاع رسانی یک تبلیغ است و یا یک خبر واقعی ولی فعلا در کشور ما همچین قوانینی ندایم و زیاد می بینیم که سایت های بزرگی مانند ایسنا داخل خود خبرهایی می گذارند که مشخص است برای تبلیغ یک کالای خاص است و همان ریپورتاژ خبری انجام داده اند ولی خواننده عام متوجه تبلیغاتی بودن خبر نمی شود و به آن استناد و اعتماد کامل می کند.

تعرفه خرید ریپورتاژ آگهی (  رپرتاژ )

پیشنهاد ویژه برای ریپورتاژ

ریپورتاژ آگهی – صنایع پلاستیک و پلیمر 

سایت خبری صنایع پلاستیک و پلیمر ایران PA=33https://ppn247.com۳۰٫۰۰۰ تومان
  • ریپورتاژ آگهی – صنایع رنگ و رزین
سایت خبری صنایع رنگ و رزین PA=32https://rang247.com۳۰٫۰۰۰ تومان
  • ریپورتاژ آگهی – صنایع کشاورزی و مواد غذایی
سایت خبری صنایع کشاورزی و مواد غذایی PA=31https://foodin247.com۳۰٫۰۰۰ تومان
  • ریپورتاژ آگهی – صنعت ساختمان، دکوراسیون داخلی، مصالح و تجهیزات ساختمانی
سایت خبری صنعت ساختمان PA=31https://www.iran-building.com۳۰٫۰۰۰ تومان
  • ریپورتاژ آگهی – صنایع آرایشی، بهداشتی و دارویی
سایت خبری صنایع آرایشی، بهداشتی و دارویی PA=31https://iran-cab.com/۳۰٫۰۰۰ تومان
  • ریپورتاژ آگهی – پایگاه اطلاعاتی قطعه سازان 
پایگاه اطلاع رسانی قطعه سازان PA=31https://parts-makers.com/۳۰٫۰۰۰ تومان

برای سفارش با شماره ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس حاصل فرمایید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star