صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل تضمینی

سئو فارسی: برای آنکه یک وب سایت برای کلمات کلیدی خاصی در صفحه اول گوگل قرار بگیرد ابتدا می بایست وب سایت برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی (سئو- Search Engine Optimization )شود.

این بهینه سازی از تغییر کد نویسی قالب یک سایت تا تولید محتوای منظم را در بر می گیرد، حتی انتخاب درست دامنه و هاست نیز می توانند بصورت مستقیم یا غیر مستقیم در بحث سئو دخیل باشند.

صفحه اول گوگل

نمایش سایت به عنوان اولین نتیجه جستجو در گوگل به آن سادگی ها که گمان می نمایید نمی باشد.

شما می توانید با تلاش بسیار و بهره گیری از یک متخصص سئو در نتایج جستجوی گوگل اول باشید. اول بودن در گوگل به معنای رقابت است.

شما می بایست از سایر رقبای خود در گوگل قویتر عمل نمایید. زمانی که در نتایج جستجوی گوگل بالا آمدید مشتریان جدیدی به سمت شما سرازیر می شوند که باعث افزایش رونق کسب و کار شما خواهد گردید.

اولین گام برای نمایش سایت به عنوان اولین نتیجه جستجوی گوگل بررسی کلمات کلیدی می باشد. بررسی کلمات کلیدی بخش بسیار مهمی می باشد، پس از بررسی کلمات کلیدی، تمامی کلمات کلیدی مرتبط و مهترین های آنها شناخته می شوند.

همچنین، میزان سختی و آسانی کلمات کلیدی مرتبط با یک وب سایت و سطح رقابت موجود در آن ها باید توسط کارشناسان سئو مشخص شود. به یاد داشته باشید که سئو، امری زمان بَر است و رتبه یک وب سایت را نمی توان در طول یک شب، به صفحه اول گوگل رساند.

پس از شناخته شدن تمامی کلمات کلیدی می بایست در وب سایت بهینه سازی هایی انجام گردد.

برای بهینه سازی یک وب سایت پارامترهای زیادی دخیل می باشند که باید تغییر پیدا کنند، در برخی موارد حتی لازم است سایت جدیدی طراحی گردد. یک سایت ۱۰۰% سئو سایتی است که در آن استاندارهای کد نویسی رعایت شده، آدرس دهی صفحات برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده و نحوه چیدمان مطالب در سایت مناسب موتورهای جستجو باشد.

 

اول شدن در گوگل یک مسئله می باشد و نگهداری از مکان در گوگل مسئله دیگر.

شرکت سرای تجارت دیجیتال با تجربه چند ساله در زمینه های طراحی سایت، سئو، تجارت دیجیتال و … می تواند انتخابی خوب برای شما باشد.

شرکت سرای تجارت دیجیتال با بیش از ۵۰ پروژه انجام شده و صدها کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل وب سایت شما را بصورت تضمینی به صفحه اول گوگل می رساند.

شرکت سرای تجارت دیجیتال با عقد قرارداد رسمی با شما مشتریان عزیز ضمانت می کند که در مدت مشخص وب سایت شما را در کلمات کلیدی مشخص شده توسط شما به صفحه اول گوگل رسانده و باعث بالا رفتن چشم گیر بازدید کننده وب سایت شما می شود.

ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط در صورت موفق نبودن 

با ما تماس بگیرید:

تلفن دفتر : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷
موبایل: ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸