صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل

سئو فارسی: برای آنکه یک وب سایت برای کلمات کلیدی خاصی در صفحه اول گوگل قرار بگیرد ابتدا می بایست وب سایت برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی (سئو- Search Engine Optimization ) شود.

این بهینه سازی از تغییر کد نویسی قالب یک سایت تا تولید محتوای منظم را در بر می گیرد، حتی انتخاب درست دامنه و هاست نیز می توانند بصورت مستقیم یا غیر مستقیم در بحث سئو دخیل باشند.

صفحه اول گوگل تضمینی

عقد قرارداد رسمی با مشتریان عزیز و ضمانت کامل بازگشت وجه در صورت موفق نبودن در زمان مشخص شده در قرارداد. ضمانت ما نشان از اطمینانی است که به دانش سازمانی خود داریم.

بیش از ۴ سال سابقه در حوزه بهینه سازی سئو و بیش از ۵۰ پروژه موفق جزو نمونه کارهای ما می باشد، البته یکی از نشانه های دانش قوی سازمانی ما این است که شما دارید این متن را می خوانید و قطعا از طریق جستجو در گوگل به این صفحه رسیده اید.

دیگر کوزه گر از کوزه شکسته آب نمی خورد!!

قیمت صفحه اول گوگل تضمینی

شروع قیمت برای قراردادهای صفحه اول گوگل از ۳ میلیون تومان می باشد و نسبت به تعداد کلیدواژه و میزان سختی و رقابت در آن کلیدواژه قیمت ها تغییر می کند.

زمان رسیدن به صفحه اول گوگل

حداقل زمان رسیدن به صفحه اول گوگل ۲ ماه می باشد و این زمان نیز برای کلماتی است که رقابت زیادی در گوگل نداشته باشند، زمان رسیدن به صفحه اول کاملا به رقبای شما بستگی دارد و می تواند تا ۸ ماه زمان ببرد.

روش پرداخت صفحه اول گوگل

سایت سئو فارسی با نام تجاری سرای تجارت دیبا برای عقد قرار داد و نحوه پرداخت قرارداد سئو برای شروع کار حدود ۴۰ درصد کل مبلغ را بعنوان بیعانه شروع کار دریافت می کند، قسمت دوم پرداخت در هنگام رسیدن وب سایت شما به صفحه دوم یا سوم گوگل دریافت می کند ( نسبت به کلیدواژه های شما متغیر است ) و الباقی مبلغ که حدود ۳۰ درصد می باشد را در انتهای قرارداد دریافت می کند.

صفحه اول گوگل

نمایش سایت به عنوان اولین نتیجه جستجو در گوگل به آن سادگی ها که گمان می نمایید نمی باشد.

شما می توانید با تلاش بسیار و بهره گیری از یک متخصص سئو در نتایج جستجوی گوگل اول باشید. اول بودن در گوگل به معنای رقابت است.

شما می بایست از سایر رقبای خود در گوگل قویتر عمل نمایید. زمانی که در نتایج جستجوی گوگل بالا آمدید مشتریان جدیدی به سمت شما سرازیر می شوند که باعث افزایش رونق کسب و کار شما خواهد گردید.

اولین گام برای نمایش سایت به عنوان اولین نتیجه جستجوی گوگل بررسی کلمات کلیدی می باشد. بررسی کلمات کلیدی بخش بسیار مهمی می باشد، پس از بررسی کلمات کلیدی، تمامی کلمات کلیدی مرتبط و مهترین های آنها شناخته می شوند.

همچنین، میزان سختی و آسانی کلمات کلیدی مرتبط با یک وب سایت و سطح رقابت موجود در آن ها باید توسط کارشناسان سئو مشخص شود. به یاد داشته باشید که سئو، امری زمان بَر است و رتبه یک وب سایت را نمی توان در طول یک شب، به صفحه اول گوگل رساند.

پس از شناخته شدن تمامی کلمات کلیدی می بایست در وب سایت بهینه سازی هایی انجام گردد.

برای بهینه سازی یک وب سایت پارامترهای زیادی دخیل می باشند که باید تغییر پیدا کنند، در برخی موارد حتی لازم است سایت جدیدی طراحی گردد. یک سایت ۱۰۰% سئو سایتی است که در آن استاندارهای کد نویسی رعایت شده، آدرس دهی صفحات برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده و نحوه چیدمان مطالب در سایت مناسب موتورهای جستجو باشد.

اول شدن در گوگل یک مسئله می باشد و نگهداری از مکان در گوگل مسئله دیگر.

شرکت سرای تجارت دیجیتال با تجربه چند ساله در زمینه های طراحی سایت، سئو، تجارت دیجیتال و … می تواند انتخابی خوب برای شما باشد.

شرکت سرای تجارت دیجیتال با بیش از ۵۰ پروژه انجام شده و صدها کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل وب سایت شما را بصورت تضمینی به صفحه اول گوگل می رساند.

شرکت سرای تجارت دیجیتال با عقد قرارداد رسمی با شما مشتریان عزیز ضمانت می کند که در مدت مشخص وب سایت شما را در کلمات کلیدی مشخص شده توسط شما به صفحه اول گوگل رسانده و باعث بالا رفتن چشم گیر بازدید کننده وب سایت شما می شود.

ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط در صورت موفق نبودن 

با ما تماس بگیرید:

تلفن دفتر : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷
موبایل: ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

انتخاب کلمات کلیدی برای صفحه اول گوگل

یکی از مهم ترین قسمت ها قبل از قرارداد برای سئو انتخاب بهترین کلمات ممکن بعنوان کلمات کلیدی مورد توجه برای سایت شما می باشد.

چگونه کلمات کلیدی برای سایت انتخاب کنیم

شما برای انتخاب بهترین کلید واژه می توانید خود را بجای مشتریان قرار بدهید و در نظر بگیرید که مخاطب شما چه چیزی را جستجو می کند تا به شما برسد مثلا فرض کنید شما نمایندگی لوازم یدکی هیوندا را در تهران دارید قطعا اگر بخواهید روی کلیدواژه هیوندا کار بکنید به نتیجه مطلوب نمی رسید و هزینه شما نیز حدود ۲۰ برابر می شود، بهترین کلید واژه برای این شغل لوازم یدکی هیوندا در تهران می باشد که برای این کلیدواژه هزینه در حدود ۳ میلیون می باشد ولی برای کلیدواژه هیوندا بیش از ۴۰ میلیون باید هزینه کنید.!!!

به شما پیشنهاد می کنیم برای انتخاب بهترین کلیدواژه ها از سئوکاران حتما مشورت بگیرید چون تمامی سئوکاران ابزارهایی در دسترس دارند که می توانند پر مخاطب ترین کلیدواژه ها را برای شما مشخص کنند تا شما از بین آن کلمات انتخاب کنید.

کلمات کلیدی جستجو شده مرتبط با این مطلب

نمایش در صفحه اول گوگل

قیمت صفحه اول گوگل

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل تضمینی

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

صفحه اول جستجوی گوگل

اوردن سایت در گوگل

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مطلب
Author Rating
51star1star1star1star1star