چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

سئو فارسی : معمولا تمامی کسانی که قصد دارند سایت خود را در صفحه اول گوگل و حتی لینک های اول تا سوم ببینند این سئوال برایشان پیش می آید که پس از انجام چه مراحلی وب سایت شان در صفحه اول گوگل قرار می گیرد؟

برای آنکه یک وب سایت در صفحه اول گوگل قرار بگیرد ابتدا می بایست وب سایت برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی شود. این بهینه سازی به دو قسمت کلی تقسیم می شود. بهینه سازی داخلی سایت و بهینه سازی خارجی سایت

بهینه سازی داخلی سایت شامل پارامترهای زیادی می شود که از این پارامترها می توان تغییر کد نویسی قالب، محتوای سایت تا حتی نام دامنه و هاست مناسب را در بر می گیرد.

رسیدن به صفحه اول گوگل کار ساده ای نیست و شما حتما میبایست از مشاوران مناسب کمک بگیرید، همچنین میزان سختی و آسانی کلمات کلیدی مرتبط با یک وب سایت و سطح رقابت موجود در آن ها باید توسط کارشناسان سئو مشخص شود.

نکته مهم در بهینه سازی یک سایت صبر است، سئو یک پروسه زمان بر می باشد و رتبه یک سایت را نمی توان در طول یک شب، به صفحه اول گوگل رساند.

معمولا عملیات سئو سایت در حدود یک هفته و عملیات بک لینک سازی در حدود یک ماه تا سه ماه زمان می برد و پس از این مدت معمولا وب سایت در صفحه اول گوگل خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

تلفن دفتر : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷
موبایل: ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸