چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

سئو فارسی : معمولا تمامی کسانی که قصد دارند سایت خود را در صفحه اول گوگل و حتی لینک های اول تا سوم ببینند این سئوال برایشان پیش می آید که چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟ پس از انجام چه مراحلی وب سایت شان در صفحه اول گوگل قرار می گیرد؟

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

برای آنکه یک وب سایت در صفحه اول گوگل قرار بگیرد ابتدا می بایست وب سایت برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی شود. این بهینه سازی به دو قسمت کلی تقسیم می شود. بهینه سازی داخلی سایت و بهینه سازی خارجی سایت

بهینه سازی داخلی سایت شامل پارامترهای زیادی می شود که از این پارامترها می توان تغییر کد نویسی قالب، محتوای سایت تا حتی نام دامنه و هاست مناسب را در بر می گیرد.

چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

رسیدن به صفحه اول گوگل کار ساده ای نیست و شما حتما میبایست از مشاوران مناسب کمک بگیرید، همچنین میزان سختی و آسانی کلمات کلیدی مرتبط با یک وب سایت و سطح رقابت موجود در آن ها باید توسط کارشناسان سئو مشخص شود.

نکته مهم در بهینه سازی یک سایت صبر است، سئو یک پروسه زمان بر می باشد و رتبه یک سایت را نمی توان در طول یک شب، به صفحه اول گوگل رساند.

معمولا عملیات سئو سایت در حدود یک هفته و عملیات بک لینک سازی در حدود یک ماه تا سه ماه زمان می برد و پس از این مدت معمولا وب سایت در صفحه اول گوگل خواهد بود.

قیمت صفحه اول گوگل

زمان و قیمت رساندن کلمات مختلف به صفحه اول گوگل متفاوت می باشد ، ممکن است یک وب سایت در یک کلمه مشخص در زمان ۲ ماه به صفحه اول گوگل برسد ولی کلمه دیگر ۸ ماه زمان احتیاج داشته باشد تا به آن رتبه برسد ، رسیدن به صفحه اول گوگل کاملا مانند وارد شدن به یک مسابقه می باشد، رسیدن شما به صفحه اول گوگل به رقبای شما بستگی دارد و همچنین ماندن شما نیز در صفحه اول گوگل نیز همین طور.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

تلفن دفتر : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷
موبایل: ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

کلمات کلیدی نزدیک با این جستجو

صفحه اول گوگل تضمینی

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

نمایش در صفحه اول گوگل

اوردن سایت در گوگل

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

ترفند صفحه اول گوگل

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مطلب
Author Rating
51star1star1star1star1star